Home

Gepardi wikipedia

Development began on a dedicated self-propelled anti-aircraft gun for the German Bundeswehr in the 1960s. The first pilot models were produced in 1969 testing 30 and 35 mm autocannons for the armament. The decision to use a 35 mm autocannon as the basis of the anti-aircraft armament came on 25 June 1970. In 1971 the second phase of pilot models was tested, the Dutch Army expressed interest in the project and ordered a few models once completed. It was around this phase that the Leopard 1 was chosen as the chassis of the vehicle, and a modified variant was produced. In September 1973, the order was made to Krauss-Maffei manufacturer to produce 432 turret and 430 hulls. The Bundeswehr accepted the vehicle as to the Flugabwehrkanonenpanzer Gepard (Anti-aircraft cannon tank "Cheetah"), or better known as the Flakpanzer Gepard. At least 430 Flakpanzer Gepard units were produced in total from 1973 onwards. Gepard (Acinonyx jubatus) — mushuksimonlar oilasiga mansub yirtqich sut emizuvchi, gepardlar (Acinonyx) ypygʻining yagona turi. Tanasining uz. 123— 150 sm, dumi 63—75 sm

Gepard - Wikipedia

Gepardi dzīvo Āfrikā un Dienvidrietumāzijā. Neliela populācija dzīvo Irānā, apmēram 70—110 īpatņi.[4] Pastāv uzskats, bet tomēr tas tiek ļoti apšaubīts, ka daži gepardi joprojām dzīvo Indijā, toties ir neseni pierādījumi tam, ka gepardi joprojām mīt Pakistānā Beludžistānas provincē.[5] Gepardiem patīk atklātas vietas: pustuksneši, prērijas un savannas, un zemi krūmāji. Tos var sastapt arī kalnainos apvidos[6]. Lielākajā daļā pieejamās informācijas gepardiem ir 6 pasugas, bet ir informācijas avoti, kuros pasugu skaits ir lielāks. Tā kā nav veikti pilnīgi ģenētiskie pētījumi, zinātnieki apšauba un tiem nav vienprātības par gepardu pasugu klasifikāciju. Kādreiz karaļgepards (Acinonyx jubatus rex) bija viena no pasugām, tomēr veicot DNS pētījumu, noskaidrojās, ka tā ir tikai viena gēna mutācija - recesīva gēna variācija. Tāpat zinātniekiem ir šaubas par garspalvaino gepardu (Acinonyx jubatus guttatus), pieļaujot, ka arī šī pasuga ir tikai recesīva gēna variācija. Šobrīd gepardiem visbiežāk sastopamais pasugu iedalījums:

Search

Atšķirībā no tēviņiem mātītes ir vientuļnieces un izvairās no sugas brāļiem un māsām, lai gan ir novērots, ka reizēm mātes ar meitām uzturas kopā kādu zināmu laiku arī pēc tam, kad pārējie mazuļi ģimeni ir pametuši. Gepardu mātītes arī mazuļus audzina vienatnē. Atšķirībā no gepardu tēviņiem un citiem lielajiem kaķiem, to teritorijām nav stingras robežas, bet tās klejo un medī plašākā apkārtnē. Apsekotās apkārtnes lielums ir atkarīgs no medījuma daudzuma tajā. Dienvidāfrikas krūmājos gepardu mātītēm ir nelielas teritorijas, ne vairāk kā 34 km², toties Namībijā tās var sasniegt 1500 km². Gepardi atšķirībā no citiem lielajiem plēsējiem medī tikai dienā; agri no rīta vai vakarā, kad nav tik karsts, bet ir gaišs. Tie medī, balstoties uz redzi nevis uz ožu. Medījumu gepards noskata 10—30 m attālumā no sevis, tad sākas pakaļdzīšanās. Medības parasti ir īsākas par 1 minūti, ja gepards medījumu nenoķer pirmās minūtes laikā, pakaļdzīšanās tiek pārtraukta. Skrienot ar ātrumu 112 km/st, geparda ķermeņa temperatūra strauji paceļas, un gepardam tas būtu nāvējoši turpināt skrējienu. Pēc medībām gepards vienmēr atpūšas un atvēsinās. Ja medības ir bijušas smagas, gepards atpūšas kādu pusstundu vai ilgāk. Upuris tiek nogalināts, to lielā ātrumā notriecot pret zemi, iekožoties rīklē un tad nožņaudzot. Geparda žokļi nav pietiekami spēcīgi, lai pārlauztu kakla skriemeļus. Pēc tam gepards ātri paēd pirms ieradušies citi lielie plēsēji. The armament consists of 2x35mm Oerlikon KDA cannons with 340 RPG with a quick, fixed fire rate and can make use of 3 types of munitions :

Common among almost all SPAAs, the Gepard's armour can only withstand heavy machine guns and aircraft cannons and such, even other SPAAs and light tanks will pose a threat. Having 30mm of armour at its thickest point, in the game, the Gepard can be hull broken by shells of a calibre of 75mm and higher. Gepards (Acinonyx jubatus) ir kaķu dzimtas (Felidae) plēsējs un ir vienīgā dzīvojošā suga gepardu ģintī (Acinonyx). Gepards ir salīdzinoši netipisks kaķu dzimtas pārstāvis. Gepards ir slavens ar savu ātrumu. Tas ir ātrākais sauszemes dzīvnieks, bet nespēj uzkāpt kokā kā citi kaķu dzimtas dzīvnieki Capturing points is also an option thanks to the good mobility of the vehicle, although you will have to make sure the capture point is clear and there is no risk of being attacked by an enemy tank.

Survivability and armour

(Pāradresēts no Gepardi). Gepards (Acinonyx jubatus) ir kaķu dzimtas (Felidae) plēsējs un ir vienīgā dzīvojošā suga gepardu ģintī (Acinonyx). Gepards ir salīdzinoši netipisks kaķu dzimtas pārstāvis Nopeus Gepardi. Альтернативные названия: Aronius Sinensis, Crossdub Project, DJ Crossdouble, Eamon Dimyaria, Euclasion, Freefusal, Jonas Seilbahn, Jonne Riipuraata, Jonny Ropeway.. The Gepard has a crew of 3, consisting of a gunner, a commander and a driver with the first 2 residing in the turret and the third in the hull. The ammunition is stored in its entirety in the turret basket, below the crew; in practice, the Gepard is rarely ammo racked, and most often it is your crew that will be knocked out or the tank being burned down by chemical munitions fired from enemy aircraft that it faces, such as helicopters and jet attack aircraft which are both a threat and a tricky target.

gepardeja. Akkusativ. gepardi gepardin. gepardit. Inessiv. Referenzen und weiterführende Informationen: [1] Finnischer Wikipedia-Artikel gepardi The Flakpanzer I Gepard is a rank VI German Self-Propelled Anti-Aircraft (SPAA) vehicle with a battle rating of 8.0 (AB/RB/SB). It was introduced in Update 1.63 "Desert Hunters". An anti-aircraft vehicle based on the Leopard 1 chassis, it possesses 2x35mm Oerlikon KDA cannons with 340 rounds each (680 in total, in 2 continuous belts of ammunition, one for each cannon). As in real life, the Gepard is equipped with a radar that can track and calculate the lead necessary to effectively engage a target. This is represented in the game by the ability to lock onto a target and display an arcade-style lead indicator on the target when they are within effective range, a trait that all radar-guided SPAAs possess. This allows the 35 mm cannons, which have a tendency to cripple enemy plane and helicopters alike with a hit, to maximize its damage potential. Atissa D. Gepardi. Editor. + Add or change photo on IMDbPro ». Contribute to IMDb. Add a bio, trivia, and more. Update information for Atissa D. Gepardi » Visi gepardi medību vajadzībām tika saķerti savvaļā, jo gepards netika audzināts no bērnības, jo tādam gepardam neattīstījās medību instinkts. Gepardus saķēra apmēram 1—2 gadus vecus, pieradināja un lietoja medībām. 1900. gados Irāna un Indija gepardus sāka importēt no Āfrikas, jo sāka pietrūkt vietējo gepardu.[12]

gepardi - Wiktionar

Gepardam ir dziļš krūšu kurvis un šaurs ķermenis, piemērots ātrai skriešanai. Tā kažoka spalviņas ir īsas un parupjas, krāsa rūsgani brūna ar melniem, apaļiem laukumiem (2—3 cm), to geparda kažokā ir aptuveni 2000. Uz baltās pavēderes nav melno laukumiņu, toties plankumainās astes gala krāsojums nobeidzas ar melniem 4—6 gredzeniem. Pats astes gals visbiežāk ir balts un kupls. Gepard is the word for cheetah in a number of languages. It may refer to: Flakpanzer Gepard, a German self-propelled anti-aircraft gun. Brand Gepard, a historical famous German brand, Pirmanses 1968 Zinātniskā nosaukuma ģints vārds "Acinonyx" grieķu valodā nozīmē "nekustīgie nagi", bet "jubatus" latīņu valodā nozīmē "ar krēpēm", sasaucoties ar gepardu mazuļu krēpēm. The Gepard is a heavily armoured, autonomous and mobile air defence system based The Gepard anti-aircraft tank was manufactured by Krauss-Maffei Wegmann (KMW)..

Geparda galva ir proporcionāli neliela, un acis sejā ir novietotas augstu. Ap acīm ir melns apspalvojums, kas atgādina asaru celiņu pār vaigiem. Melnā svītra sākas pie acīm un beidzas pie mutes kaktiņiem. Melnais celiņš uz vaigiem palīdz gepardam labāk saskatīt upuri, absorbējot saules gaismu redzes lauka zonā. Gepardam ir laba tālā redze. Lai varētu ātri skriet, gepardam ir lielas nāsis, kas skrienot atļauj ieelpot lielu daudzumu skābekļa. Tam ir liela sirds un palielinātas plaušas, visa sistēma ir veidota tā, lai paātrināti izdalītu skābekli ķermenī. Gepards spēj paātrināt elpošanu no 60 - 150 ieelpām minūtē.[9] Skrienot lielā ātrumā, lai saglabātu līdszsvaru un spēju strauji manevrēt, gepards lieto savus nagus un garo asti. The Gepard entered service in the German Bundeswehr in 1973 and made up a core of West Germany's anti-aircraft power. The Gepard was constantly upgraded with better guidance systems and other electronic hardware. From the 1980s onward, the Gepard units were attached to Stinger surface-to-air missile systems to exploit the Gepard's extended tracking system to locate targets for the Stingers. A proposal was made to combine these two units into one vehicle with a dual Stinger launcher mounted onto a Gepard, but budget restrictions prevented this. The Flakpanzer Gepard still sees use today in the storage of the Bundeswehr, although in reduced numbers from 377 originally to just 94. They are expected to be replaced by the SysFla project, which is a stationary and mobile platform armed with the MANTIS gun system and the new LFK NG missiles. Games using a version of the proprietary Gepard 3D Engine (original or modified), developed by Stormregion. The engine's name is the German word for Cheetah and it is.. The Gepards were successful in the export market. The first to order were Belgium and the Dutch, 55 and 95 units respectively. When the Bundeswehr started the downsize their forces, their Gepards were sold to various countries such as Brazil, Romania, and Chile; though Chile returned their Gepards due to the high costs maintaining them. The Dutch also sold 60 of their surplus stock to Jordan. Belgium and the Dutch have recently withdrawn the Gepards from military service. + - Continue ESC. Reveal Correct Response Spacebar. Gepardi

Gepard - HW accelerated 2D engine. Contribute to GepardGraphics/gepard development by creating an account on GitHub Gepardi (Acinonyx jubatus) on sirorakenteinen kissaeläin ja maailman nopein maanisäkäs, joka juoksee yli 90 km/h. Gepardi elää Afrikassa uhanalaisena ja Aasiassa erittäin uhanalaisena. Suvun nimi Acinonyx juontuu kreikan kielestä ja viittaa kynsien liikkumattomuuteen Klikkaa Gepardi värityskuvat -tehtävää nähdäksesi tulostettavan version tai tehdäksesi tehtävän verkossa (yhteensopiva Ipadin ja Android-tablettien kanssa) Gepard. Wikipedia open wikipedia design. Ten artykuł dotyczy kota. Zobacz też: Gepard (ujednoznacznienie) IPA(key): /ˈɡepɑrdi/, [ˈɡe̞pɑrdi]. Rhymes: -epɑrdi. Syllabification: ge‧par‧di. gepardi. cheetah, Acinonyx jubatus

Gepard — Wikipedia Republished // WIKI

Its top speed is 57 km/h forward and -22 km/h backwards, with acceleration time and neutral steering speed depending on the installed modules. Gepard-class fast attack craft. English: The Type 143A Gepard class is Germany's last class of missile bearing fast attack craft (Schnellboot in German) and the only one still in..

Gepards — Vikipēdij

 1. synonyms analogical dictionary wikipedia Ebay. definition - Gepard. definition of Wikipedia. Advertizing ▼. synonyms - Gepard
 2. Kažoka krāsojumā izņēmums ir karaļgepards, kurš sastopams tikai Dienvidāfrikas, Zimbabves un Botsvānas pierobežas teritorijā. Šim kaķim ir svītras un pleķi. Karaļgepards nav atsevišķa pasuga, bet tikai neparasta kažoka raksta mutācija, kā baltie tīģeri, vai melnie leopardi (retāk jaguāri) — panteras. Reizēm gepardi mēdz būt arī lāsumaini, albīni un pelēki. Visi šādas krāsas gepardi ir datēti Āzijas gepardu pasugai. Ir ziņas, ka 1608. gadā Indijā valdniekam ir uzdāvināts balts gepards, kura pleķīši bija gaišā, zilpelēkā krāsā.
 3. ГРУППА STEAM. Beach Box Gepardi ---BBG---. Подать заявку. О Beach Box Gepardi. Информация отсутствует. ПОКАЗАТЬ ВСЕ

Rlkgepardi.com is tracked by us since August, 2019. Over the time it has been ranked as high as 1 056 299 in the world, while most of its traffic comes from Serbia, where it reached as high as 1 646 position We always like to be transparent on pricing but we customise each campaign specifically for each client so pricing can differ in many ways , so we highly suggest you complete this form below and one of our campaign specialists will contact you to discuss all your requirements.Pieaudzis gepards sver no 40—65 kg. Tā kopējais ķermeņa garums ir no 115—135 cm, un aste var būt pat 84 centimetrus gara. Geparda vidējais skausta augstums ir 90 cm. Gepardu tēviņi parasti ir lielāki nekā mātītes. Salīdzinājumā ar aptuveni tikpat lielo leopardu, gepardu ķermeņi ir īsāki, bet tiem ir garākas astes un tie ir augstāki skaustā. Tomēr to uzskata par mazāko starp lielajiem kaķiem. Uzskats, ka gepards nespēj ievilkt nagus, ir maldīgs. Lai gan tā nagu ievilkšanas mehānisms darbojas tāpat kā citiem kaķiem, tam trūkst pašas ārējās ādas kārtiņas ap nagiem, tādēļ, kad gepards ir ievilcis nagus, to galiņi vēl ir ārā.[9] Šādi nagi kaķu dzimtā ir vēl Āzijas zvejniekkaķim (Prionailurus viverrinus), plakangalvas kaķim (Prionailurus planiceps) un Iriomotes kaķim (Prionailurus iriomotensis). Gepards ir tipisks plēsējs un ēd tikai gaļu; tas medī Tomsona gaceles, Granta gaceles, Dienvidāfrikas gaceles un impalas. Reizēm gepardi nomedī jaunas Gnu antilopes un zebras, lai gan medījot grupai, tiek nomedīti arī pieaugušie īpatņi. Gepards neatsakās arī no mazāka medījuma kā pērļu vistām un zaķiem.

Pratimo dve ženke geparda dok, zajedno sa mladuncima, pokušavaju preživeti u Serengtiju Contact. Gepards. Wikipedia open wikipedia design. Gepards ir aktīvs dienā. Tas, droši vien ir izskaidrojams ar to, ka nakts pieder geparda ienaidniekiem — lauvām un hiēnām The Flakpanzer Gepard is a self-propelled anti-aircraft gun used by West Germany in the Wargame series, it first appeared in Wargame: European Escalation. At 35 points, the Gepard is quite expensive for a SPAAG, but it's quality will more than make up for it Gepardi. 515 likes. tato stránka je o gepardech. See more of Gepardi on Facebook

Video: gepard - Wiktionar

Gepardi hangessa. Gepardi hangessa. Gepardikinonkissa Tāpat, arī pretēji lielajiem kaķiem, gepards nespēj rūkt, bet tam ir pašam sava vokalizācija, kas ir netipiska kaķiem un drīzāk izklausās pēc putnu izdotajām skaņām. Atšķirībā no panteru ģints (Panthera) kaķiem, gepardi spēj murrāt kā mājas kaķi. Gepardu tēviņi ir ļoti sociāli dzīvnieki. Lielākā daļa tēviņu dzīvo nelielās grupās (2—4), kuras sauc par koalīcijām. Koalīcijas biedri dzīvo, medī un ēd kopā un nekad nepaliek šķirti uz ilgu laiku. Parasti koalīcijas biedri ir brāļi, bet, ja metienā piedzimst tikai viens tēviņš, arī tas var pievienoties kādai koalīcijai. Serengeti veiktajos pētījumos ir noskaidrots, ka 41% tēviņu ir vientuļnieki, 40% dzīvo pāros, bet 19% dzīvo grupās, kas sastāv no 3 tēviņiem.[10] Tēviņiem ir savas konkrētās teritorijas, kuras pārklājas ar pēc iespējas vairākām mātīšu teritorijām. Tomēr vientuļie tēviņi ir mazāk teritoriāli kā grupas. Koalīcija dara visu iespējamo, lai aizsargātu savu teritoriju, lai vairotu savu pārošanās iespēju. Tēviņu teritrorijas atkarībā no ģeogrāfiskā reģiona variē no 37—160 km². Tēviņi savas teritorijas iezīmē ar urīnu, un nogalinās vai nopietni savainos jebkuru nelūgtu viesi savā teritorijā.

The Flakpanzer 38(t) self-propelled anti-air mount was a temporary transitional version that was used until the development of a real anti-air tank on the chassis of the Panzer IV was completed. The vehicle was produced from November, 1943 to February, 1944. The first 87Flakpanzer 38(t) AA vehicles appeared at the front in January, 1944 and made up Flugabwehrzug (AA platoons) in tank divisions and tank grenadier divisions (sometimes in Waffen SS divisions such as the Hitlerjugend 12th Waffen SS division in Norway in 1944). Гепарди (лат. Acinonyx jubatus) відносяться до сімейства котячих, але мають риси, властиві собакам. Вони дуже доброзичливі. Навіть на волі, в умовах дикої природи..

Gepard - War Thunder Wik

Gepardu mātītes dzimumbriedumu sasniedz 20—24 mēnešu vecumā. Tās parasti nepārojas līdz sasniedz 3 gadu vecumu. Pārošanās var notikt jebkurā laikā visu gadu. Pētījumi Serengeti liecina, ka mātīte pārojas ar vairākiem tēviņiem, un mazuļi var būt no dažādiem tēviņiem.[11] Grūsnības periods ilgst 90—98 dienas, parasti piedzimst 3—5 mazuļi, bet ir bijuši gadījumi, ka piedzimst 9 gepardēni. Mazulis piedzimstot sver 150—300 g. Atšķirībā no citiem plankumainajiem kaķiem gepardi uzreiz piedzimst ar plankumiņiem. Mazajam gepardam uz kakla mugurdaļas ir mīksta pūku "krēpju veidīga apkakle", kas stiepjas līdz pusmugurai. Pieaugot apkakle izzūd. Pirmie 18 mēneši geparda dzīvē ir ļoti svarīgi, tie mācās no mātes medīt un izvairīties no citiem plēsējiem un ienaidniekiem. Apmēram 18—20 mēnešu vecumā māte savus mazuļus pamet. Brāļi un māsas veido ģimenes grupu un paliek visi kopā kādus 6 mēnešus. Pēc tam jaunās mātītes pamet ģimeni, toties tēviņi paliek kopā uz visu mūžu. Reizēm jaunās mātītes paliek kopā ar māti nevis ar brāļiem. Gepardu dzīves ilgums savvaļā ir 12 gadu, nebrīvē līdz 20 gadiem. Gepardi na ivici. Uprkos svom neustrašivom izgledu i brzini koja nadmašuje i najbolje atletičare sveta, gepardi se danas nalaze u najvažnijoj trci: u trci za opstanak sopstvene vrste.. de.wikipedia.org > Gepard - Wikipedia. Übersetzung: Gepard. Beispiele: Газе'ль убежа'ла от гепа'рда. - Die Gazelle lief vor dem Geparden davon Gepardi (''Acinonyx jubatus'') on sirorakenteinen kissaeläin ja maailman nopein maanisäkäs, joka juoksee yli 90 km/h. Gepardi elää Afrikassa uhanalaisena ja Aasiassa erittäin uhanalaisena

Gepardi - Wikiwan

WikiZero - Gepard

Gepardu mazuļiem pirmajās nedēļās ir ļoti augsts risks tikt nogalinātiem; tos nogalina lauvas, leopardi, hiēnas, hiēnsuņi un ērgļi. Izdzīvo tikai 10% mazuļu. Māte mazuļus slēpj biezos krūmos un slēptuvi apsargā, vilinot plēsējus prom no tās. Plēsējus padzen arī gepardu koalīcijas, ja tās ir pietiekami lielas un ja ienaidnieku skaits nav pārāk liels. Pieaugušam gepardam pateicoties savam ātrumam nav daudz ienaidnieku. Minecraft StatisticЦікава статистика у Gepard_Gepard, чи не так? Було б чудово, якщо хто небудь розповів більше про Gepard_Gepard! Де він найчастіше грає No visiem kaķiem Āfrikā gepardam ir visaugstākais izdevušos medību procents. Serengeti ir novērots, ka pieredzējuši gepardi noķer aptuveni 70% no izvēlētā medījuma. Tomēr tā kā gepardi nespēj uzkāpt kokā, lai noslēptu un paglābtu savu medījumu, lielu daļu nomedītā gepardiem atņem citi lielie plēsēji. Gepardi parasti izvairās no cīņas un atstās savu guvumu pat vienai hiēnai, ja tā to pieprasīs. Gepardam ir svarīgāk palikt neievainotam nekā būt paēdušam, jo gepards nomedī savu medījumu, balstoties uz savu lielo ātrumu, un visniecīgākais ievainojums var traucēt medīt, kas nozīmē nāvi. Ir novērots, ka gepards zaudē apmēram 50% no sava medījuma. Lai izvairītos no citiem plēsējiem, gepardi medī dienas laikā un ēd uzreiz pēc upura nogalināšanas.

gepardi - Wik

Deutsch Wikipedia. Gepard — Saltar a navegación, búsqueda Bundeswehr Gepard El Flakpanzer (abreviatura de Flugabwehrkanonenpanzer, tanque de cañón antiaéreo.. Having the chassis of the Leopard 1, the Gepard is almost identical in mobility to the MBT, possessing the same engine power, making it useful at capturing zones and getting out of harm's way. I'm Gepard 2 I know Gepard 0. Reputation. Neutral. 0 0. Nicknames for Gepard. Add your names, share with friends. Click to copy. Ǥe℘ⱥr∂. 4 0 Gepardi on sirorakenteinen kissaeläin ja maailman nopein maanisäkäs, joka juoksee yli 90 km/h. Gepardi elää Afrikassa uhanalaisena ja Aasiassa erittäin uhanalaisena. Suvun nimi Acinonyx juontuu.. GEPARD, Luxury Fashion & Sports Est. 1969 ГЕПАРД & Fashionswear, THE ORIGINAL brand, Registred since 1969 . Made in ITALY

Gepard - Wikiwand aus Wikipedia, der freien Enzyklopädi

 1. Gepards (Acinonyx jubatus) ir kaķu dzimtas (Felidae) plēsējs un ir vienīgā dzīvojošā suga gepardu ģintī (Acinonyx). Gepards ir salīdzinoši netipisks kaķu dzimtas pārstāvis. Gepards ir slavens ar savu ātrumu. Tas ir ātrākais sauszemes dzīvnieks[1], bet nespēj uzkāpt kokā kā citi kaķu dzimtas dzīvnieki. Tas spēj attīstīt skriešanas ātrumu līdz 112 km/h.[2] Protams, ilglaicīgi skriet gepards ar šādu ātrumu nespēj. Parasti tas spēj noskriet ar šādu ātrumu apmēram 460 metrus, bet 100 km/h gepards spēj iegūt trīs sekundēs, kas pārspēj lielāko daļu sporta mašīnu[3].
 2. Mladunci gepardi stari su samo nekoliko nedelja, ali već su imali traumatičan početka života. Krijumčar je pokušao da ih odvede iz Somalilenda, otcepljene države od Somalije, kada je uhapšen
 3. gepard (Polish). Polish Wikipedia. highest observed lifespan

Gepard - Vikipediy

Your input will affect cover photo selection, along with input from other users. Listen to this article Thanks for reporting this video! gepardi. LivedNatas 14.06.2008. neekeri. GEPARDI: Julkaisemattomat joulusinkut (Vol. 1) Senos laikos austrumzemju aristoktāti gepardus lietoja antilopu medībām. To piederība liecināja par statusu sabiedrībā Senajā Ēģiptē, Indijā, Irānā un dažādās Āfrikas ciltīs. Ēģiptes faraoni gandrīz vienmēr tiek attēloti kopā ar gepardiem, kas liecina par spēku un karalisko izcelsmi. Vislielākais skaits gepardu, kas datēts vēsturiskajos avotos, ir piederējis 16. gadsimta Indijas valdniekam Akbaram Lielajam. To skaits pārsniedza 9000.[12] We found one dictionary with English definitions that includes the word gepardi: Click on the first link on a line below to go directly to a page where gepardi is defined. General (1 matching dictionary) Velké kočky a gepardi book. Read reviews from world's largest community for readers. Populární kniha přibližuje způsob života, všechny charakteristické r..

Category:Gepard class - Wikimedia Common

The Gepard is equipped with a MPDR 12 search radar and an Albis tracking radar. Both radars are located on the turret, the MPDR 12 is mounted at the rear of the turret and folds back when not in use, the Albis is mounted on the front of the turret. The radar system is capable of tracking a target while scanning, but can only track targets within a 200° arc from the front of the turret. #Gepardi:n huippunopeus voi tosiaan olla jopa 120km/h! Mutta tiesitkö, että #ihminen pystyy juoksemaan kiinni paitsi gepardin, kaikki lajit mitä maailmasta löytyy? https..

WikiZero - Gepar

 1. ative
 2. Gepard= cheetah یوزپلنگ. ۱ سال پیش. سعید کفایتی 51/1. 0:39. Der Gepard
 3. Pirms neilga laika zinātnieki uzskatīja, ka gepards ir viens no primitīvākajiem lielajiem kaķiem un ka tas ir atdalījies no pārējiem kaķiem pirms 18 miljoniem gadu. Tomēr jaunāko laiku ģenētiskie pētījumi liecina, ka pēdējais kopējais kaķu dzimtas priekštecis, kas ir bijis kopīgs visām 40 mūsdienās dzīvojošām sugām, ir dzīvojis pirms 11 miljoniem gadu. Šie pētījumi liek zinātniekiem secināt arī to, ka gepards no saviem tuvākajiem radiniekiem: pumām (Puma concolor) un ūdrkaķiem (Puma yagouaroundi), ir atdalījies pirms 5 miljoniem gadu.[7] Gepardi šo 5 miljonu gadu laikā nav daudz mainījušies un tiem ir maz ģenētisko variāciju.[8] To fosilie kauli izskatās gandrīz tādi paši kā mūsdienu gepardiem.
 4. Weitere Bedeutungen sind unter Gepard (Begriffsklärung) aufgeführt. .mw-parser-output .Person{font-varian. Gepard. ☰ Contents. Verbreitungsgebiet und Lebensraum

Video: Flugabwehrkanonenpanzer Gepard - Wikipedia - Boomle

Gepardi - Wikipedia

Flakpanzer Gepard Wargame Wiki Fando

GepardiFile:Cheetah4Kočkovité šelmy - Fotoalbum - Lvi - Lvi - Bílý levKočkovité šelmy - Fotoalbum - Kočky - kočka rybářská
 • Audi 2.4 v6 engine.
 • Kui palju maksab juuksepikenduste paigaldamine.
 • Kolkko kaupunki.
 • Jarkko niemi vaimo.
 • Uudet levyt 2018.
 • F18 hornet finland.
 • Kookos allergia.
 • Sm hiihtosuunnistus 2018.
 • Tappara jukurit 3.2 2018.
 • Taffel sipsipussi.
 • Peräkärryn vuokraus nastola.
 • Vuoristotauti viagra.
 • Volkswagen.
 • Huoltovarmuus energia.
 • När får man gå i pension.
 • Goran taistelu.
 • Badge it pinssikone.
 • Lash brow kuopio kokemuksia.
 • The expanse season 2.
 • E471 allergia.
 • Suomen suurimmat huumetakavarikot.
 • Vaivaisenluun sidontaohje.
 • Luther 500 vuotta.
 • Sellonhuippu pysäköinti.
 • Kitee leikkipuisto.
 • Wahoo rflkt.
 • Arvonlisäverolaki 37§.
 • Karhu kissat hallitus.
 • Playa de maspalomas.
 • Lahjaideoita.
 • Serbia soccer.
 • Vinyylilattia hengittävyys.
 • Bruce willis elokuvat.
 • Stora enso oulu sellutehdas.
 • Oulunsalon lukio ylioppilaat 2017.
 • Cupsolo verkkokauppa.
 • Perhonsidonta tussit.
 • Vuosaaren kalkkikaivos.
 • Zarifet.
 • Hanhen liha.