Home

Encepur vai ticovac

Bet koks nesuvartoto produkto kiekis ar jo likučiai sunaikinami laikantis nustatytų vietinių reikalavimų. Užsitęsus laiko intervalui tarp bet kurių vakcinos suleidimo dozių (leidžiant pirmąsias vakcinos dozes pagal pagrindinį skiepijimo planą ir palaikomąsias dozes), tuo laikotarpiu vakcinuojamiems asmenims gali susidaryti nepakankama apsauga nuo infekcijos (žr. 5.1 skyrių).Ypač atsakingai reikėtų įvertinti, ar skiepyti vaikus, sergančius smegenų ligomis, pavyzdžiui, aktyviais demielinizuojančiais sutrikimais arba blogai kontroliuojama epilepsija.3 Dažniau karščiavo jaunesni, nei vyresni vaikai (atitinkamai ši reakcija pasireiškė labai dažnai ir dažnai). Karščiavimo dažnis po antrosios ir trečiosios dozių suleidimo aritai buvo žemesnis, nei po pirmosios dozės suleidimo. 9 - 12 mēneši vakcīnai Encepur children (bērniem vecumā no 1 līdz 11 gadu vecumam) 5 - 12 Būtiski 12 - 59 mēnešus veciem bērniem, kuri saņēmuši trīs devas līdz 12 mēnešu vecumam. VAI

Video: Encepur vai TicoVac

Erkių įsisiurbimas gali sukelti ne tik erkinį encefalitą, bet ir kitas ligas, kurių simptomai kartais gali būti labai panašūs į erkinio encefalito. EE vakcina neapsaugo nuo Borrelia sukeliamos infekcijos. Bet kokiu atveju erkinio encefalito simptomų ir klinikinių požymių atsiradimas paskiepytam asmeniui turi būti kruopščiai ištirtas, ar tai nėra kitos ligos atvejis.Vargu ar vakcina gali turėti įtakos gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus (gali paveikti vaiko gebėjmą žaisti gatvėje ar važiuoti dviračiu). Vis dėlto reikėtų žinoti, kad pasiskiepijus Jums gali sutrikti regėjimas ar svaigti galva.Karščiuojantiems vaikams iki 3 metų amžiaus temperatūra buvo matuojama tiesiojoje žarnoje, o 3 metų amžiaus ir vyresniems vaikams – burnoje. Buvo analizuojami visi karščiavimo atvejai, pasireiškę po skiepijimo – tiek susiję su vakcinacija, tiek nesant priežastinio ryšio.

Jaunesniems kaip 18 mėnesių vaikams arba atsižvelgiant į vaiko išsivystymą bei mitybos būklę, vakcina gali būti leidžiama į šlaunies (vastus lateralis) raumenį. Reikia žiūrėti, kad atsitiktinai vakcinos nebūtų suleista į kraujagyslę (žr. 4.4 skyrių).TicoVac 0,5 ml gali Jūsų pilnai neapsaugoti, jeigu Jūs gydomas imuniteto slopinamaisiais vaistais (gaunate imunosupresinį gydymą).*Viršutinė nepageidaujamo poveikio 95 % pasikliautinio intervalo riba aaičiuojama kaip 3/n, kur n atitinka asmenų, įtrauktų į visus klinikinius TicoVac 0,25 ml tyrimus, skaičių. Taigi aaičiuotas “retų” nepageidaujamų poveikių dažnis atitinka teorinį didžiausią šių poveikių dažnį.

Skiepai nuo erkinio encefalito - Puslapis 14 - Skiepai - Foruma

Küsimus, kas puugivaksiinil Encepur või TicoVac - Perekooli Fooru

Vaatasin raviminfost,et see Encepur on apteekides odavam,kas neil mingi vahe ka,et äkki Ticovac puhtam või parem?Ise käisin eelmine aasta Tallinnas Merimetsas tegemas süsti,siis seal kasutati Ticovaci,nüüd plaanis lapsele teha,aga ei tea kumba valida? -lūpų, burnos, gerklės tinimas (tai gali apsunkinti rijimą arba kvėpavimą), Pakuotės dydžiai: 1, 10, 20 ir 100 švirkštų. Pakuotėse, kuriose yra švirštas su galiuko gaubteliu (užpildytas švirkštas be adatos), gali būti pridėtos viena arba dvi skirtingų dydžių adatos. Adatos yra sterilios, skirtos tik vienkartiniam naudojimui.Skiepijimą EE vakcina reikėtų atidėti, jei asmuo serga vidutinio sunkumo ar sunkia ūmine liga (su karščiavimu arba be jo).

Kuru vakcīnu pret ērču encefalītu izvēlēties? Veselam

 1. ek. Mingeid kõrvalmõjusid ei esinenud kummalgi. Selle 0,5-1 tunniga ei juhtu küll midagi. Kui kauem, siis peab külmkapis hoidma.
 2. Vienoje vakcinos dozėje (0,25 ml) yra 1,2 mikrogramai aktyviosios medžiagos inaktyvuoto erkinio encefalito virusaso1,2 (Neudörfl padermės), kultivuoto naudojant viščiuko embriono ląsteles.
 3. Žemiau pateikti papildomi nepageidaujami poveikiai, aprašyti vakciną pateikus į rinką.
 4. TicoVac 0,25 ml skirta aktyviai (profilaktinei) vaikų nuo 1 iki 15 metų amžiaus imunizacijai nuo erkinio encefalito (EE).
 5. Diemžēl nevaru atrast savu potēšanas pasi un vairs nezinu vakcīnas nosaukumu - Encepur vai TicoVac. Vai varu vakcinēties vienalga ar kuru, vai arī, mainot tās veidu, iespējams kaitēt veselībai
 6. - Latvijā pieejamas divu veidu vakcīnas - TicoVac un Encepur, bet tās ir savstarpēji aizvietojamas. Tas nozīmē, ka dažādu ražotāju potes vakcinācijas procesa gaitā var arī mainīt, ja kādu iemeslu dēļ..
 7. Sergantiems ar įtariamiems sergant autoimunine liga asmenims būtina įvertinti galimą erkinio encefalito pavojų ir palyginti su pavojumi, koks gali kilti dėl TicoVac 0,25 ml vakcinos galimos neigiamos įtakos autoimuninės ligos eigai.

TicoVac Vartojimas, šalutinis poveikis Pasveik

GK NEIROKLĪNIKA - IESPĒJA SAŅEMT BEZMAKSAS Faceboo

 1. um humanum, Natrii chloridum, Dinatrii phosphas dihydricus, Kalii dihydrogenophosphas, Saccharum, Aqua ad iniectabilia.
 2. Vaikams gali pakilti kūno temperatūra (pasireikšti karščiavimas). Mažiems vaikams (nuo 1 iki 2 metų) po pirmosios injekcijos temperatūra pakyla vienam iš trijų vaikų. Vyresniems vaikams, nuo 3 iki 15 metų, karščiavimas pasitaiko mažiau negu vienam iš dešimties. Paprastai temperatūra nukrinta iki normalios per 1–2 dienas. Po antrosios, trečiosios bei palaikomųjų injekcijų karščiavimas pasireiškia rečiau. Jei reikia, gydytojas gali paskirti vaistus karščiavimo profilaktikai arba gydymui.
 3. -Jei pasireiškė sunkus šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją. Žr. 4 skyrių.
 4. Karščiavimas priklausė nuo amžiaus ir jo dažnis mažėjo, didėjant vakcinacijų skaičiui.
 5. Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.
 6. TicoVac 0,25 ml išleidžiama kaip 0,25 mililitrai (viena dozė) suspensijos injekcijai užpildytame švirkšte su adata arba be adatos. Pakuotėse, kuriose yra švirštas su galiuko gaubteliu (užpildytas švirkštas be adatos), gali būti pridėtos viena arba dvi skirtingų dydžių adatos. Adatos yra sterilios, skirtos tik vienkartiniam naudojimui.
 7. Jūsu Safari tīmekļa pārlūkprogramma ir novecojusi! Iesakām to nekavējoties atjaunot, lai saturu šajā portālā varētu lietot pilnā apmērā. Vai varat izmantot kādu no populārākajām pārlūkprogrammām, piemēram, Google Chrome vai Firefox.

Erkinio encefalito virusas (Neudoerfl padermės), 1,2µg/dozėje, injekcinė suspensija užpildytame švirkšte

Karščiavimo dažnis po antrosios dozės suleidimo yra gerokai mažesnis, lyginant su karščiavimo dažniu suleidus pirmąją dozę. Bendras karščiavimo atvejų dažnis po antrosios dozės suleidimo buvo 15,6 % (41/263) vaikams nuo 1 iki 2 metų amžiaus ir 1,9 % (49/2522) vaikams nuo 3 iki 15 metų amžiaus. -Trečioji dozė užbaigia pagrindinio skiepijimo kursą. Ji gali būti suleista bet kuriuo metu vasarą arba rudenį, jeigu nuo antrosios dozės jau suėjo ne mažiau kaip penki mėnesiai ir vėliausiai – prieš pat kitą erkių aktyvumo laikotarpį. Po trečiosios dozės suleidimo susidaro imunitetas, kurio pakanka ne mažiau kaip trejiems metams.Vaikams, kurių imuninė sistema nusilpusi (įskaitant ir gydomus imuniteto slopinamaisiais, arba imunosupresiniais, vaistais)Norint išlaikyti sterilumą ir/arba kad adata neužsikimštų, jos negalima ilgesnį laiką palikti be apsaugos. Todėl apsauginį adatos gaubtelį reikia nuimti tik vakciną sukračius ir prieš pat suleidimą

Vai vakcīna pret ērču encefalītu ir droša grūtniecēm un - TVNE

 1. is, makulopapulinis, pūslelinis), raudonė, niežulys, hiperhidrozė
 2. Kai vakcina tiekiama švirkšte su adata, nuimkite adatą apsaugantį gaubtelį laikydamiesi tokios sekos:
 3. Jūsų gydytojas įvertins ir aptars su Jumis galimą pavojų ir naudą. TicoVac 0,25 ml poveikis nėščiosioms ir žindančioms moterims nėra žinomas. Tačiau, jei infekcijos pavojus yra labai didelis, vakcinuoti galima.
 4. Ikiklinikinių tyrimų, paremtų standartiniais farmakoio saugumo tyrimais, duomenimis, pavojaus žmonių saugumui nenustatyta.
 5. Erkinio encefalito viruso vakcina (Ticovac) ŠEIMAI VAIKAS (perkant mažiausiai trims asmenims, kai vienas iš jų yra vaikas iki 16 metų). Būtina galiojanti šeimos gydytojo pažyma
 6. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu Piekrītu, jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vakcinācija pret ērču encefalītu ar vakcīnu Encepur bērniem līdz 12 gadu vecumam/ar vakcīnu..

Piemēram, Ticovac vakcīna pieaugušajiem VC4 šobrīd maksā 22,99 lati, savukārt Encepur - 16,45. Jelgavas poliklīnikas valdes locekle Anna Zīverte atzīmēja, ka nozīme ir arī tam, vai medicīnas.. Pirmoji palaikomoji dozė turėtų būti skiriama praėjus 3 metams po trečiosios dozės suleidimo (žr. 5.1 skyrių). Kitos palaikomosios dozės turėtų būti skiriamos kas 5 metus nuo paskutinės palaikomosios dozės. Endemike TicoVac pasibaige, tai ar yra skirtumas, kuria vakcija skiepytis ar tas pats, tik gamintojai skiriasi? Gal kas žinot kuo skiriasi tos vakcinos TicoVac ir Encepur adult Pakuotėje yra po 1, 10, 20 arba 100 užpildytų švirkštų. Sukračius suspensija tampa beveik balta ir pieniška.Sisteminių nepageidaujamų reakcijų dažnis, stebėtas po II ir III vakcinacijų, buvo žemesnis nei po I vakcinacijos. Injekcijos vietos reakcijų dažniai, stebėti po I, II ir III vakcinacijų, buvo panašūs.

Aukščiausias serokonversijos lygis, nustatytas ELISA ir NT, buvo pasiektas suleidus trečiąją dozę. Todėl, norint pasiekti apsauginę antikūnų koncentraciją, beveik visiems asmenims būtina suleisti tris dozes pirminio vakcinacijos plano užbaigimui.Vienoje dozėje (0,25 ml) yra 1,2 mikrogramai inaktyvuoto erkinio encefalito viruso (Neudoerfl padermės)Poregistraciniu laikotarpiu, sekant skiepytus vaikus nuo 1 iki 12 metų po pirmos vakcinacijos dozės, nustatytas karščiavimo atvejų pasitaikymo dažnumas (matuojant tiesiojoje žarnoje), buvo 23,7% nuo 1 iki 3 metų amžiaus vaikams (n = 1198) ir 13,7% nuo 4 iki 12 metų amžiaus vaikams (n = 234).

Profilakse/vakcinācija Ķekavas novad

Nuėmus apsauginį adatos gaubtelį, TicoVac 0,25 ml vakcina turi būti suvartojama nedelsiant. Pašalinus švirkšto galiuko gaubtelį, iš karto užmaukite adatą ir prieš pat suleidimą nuimkite adatos apsaugą. Užmovus adatą, vakcina turi būti suvartota nedelsiant.Kuomet reikia atlikti seroius tyrimus siekiant nustatyti kitos dozės būtinumą, bandiniai turi būti ištirti atitinkamoje licencijuotoje laboratorijoje, nes galimi klaidingai teigiami rezultatai dėl kryžminės reakcijos su natūraliai esančiais ar įgytais antikūnais, paskiepijus nuo kitų flavovirusų (pavyzdžiui, japoniškojo encefalito, geltonosios karštligės, Dengue viruso). Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Latvijas Infektoloģijas centra virsārste Velga Ķūse atgādina, ka vakcinēšanās joprojām ir efektīvākais līdzeklis pret ērču encefalītu. Revakcināciju var veikt ar jebkuru no abām minētajām vakcīnām, jo tās ir savstarpēji savietojamas. -jeigu vartojate vaistus, vadinamus kortikosteroidais (kurie skiriami uždegimui mažinti),

Vakcinācijas dienest

Ticovac un Encepur pošu aizvietojamība - Mazulis - Māmiņu klub

 1. Aprašyti atvejai, kai vaikams buvo suleista suaugusiems skirta vakcina. Įmanoma, kad tokiais atvejais gali padidėti nepageidaujamų reakcijų rizika.
 2. Iespēja saņemt bezmaksas vakcīnu - pirmo vakcināciju kursu pret ērču encefalītu (ēe), ar 3 devām labi zināmām, licencētām ēe vakcīnu (ticovac vai..
 3. Vai šādā situācijā vakcīna ir efektīva un ir izveidojusies imunitāte pret attiecīgajām infekcijas Starp paziņām tiek novērots mazāk blakusparādību pēc Ticovac potes nekā pēc Encepur
 4. In Europe two vaccines against TBE are registered: FSME‐IMMUN® and Encepur® (in some countries named TicoVac). Both contain inactivated European subtype of TBEV..
 5. iu būdu reaguojantys neutralizuojantys antikūnai prieš Omsko hemoraginės karštinės virusą, tačiau titrai buvo žemesni, nei antikūnų prieš EE viruso subtipus.
 6. Suderinamumo tyrimų neatlikta, todėl šio vaistinio preparato maišyti su kitais negalima.

Skiepai nuo erkinio encefalito, kaina - Antėja laboratorij

 1. Kaip ir vartojant kitas leidžiamas vakcinas, būtina turėti paruoštus medikamentus anafilaksinės reakcijos gydymui ir prižiūrint gydytojui, nes yra, nors ir maža, tokios reakcijos tikimybė atsirasti po vakcinos suleidimo.
 2. Vakcīnām ir atšķirīgs revakcinācijas laiks, kas galvenokārt atkarīgs no cilvēka vecuma. Ar TicoVac līdz 60 gadu vecumam jāvakcinējas ik pēc pieciem gadiem, bet vēlāk – ik pēc trim gadiem. Izvēloties vakcīnu Encepur, līdz 49 gadu vecumam jāpotējas ik pēc pieciem gadiem, bet turpmāk – ik pēc trim gadiem.
 3. Atidžiai perskaitykite visą pakuotės lapelį, prieš skiepijantis šia vakcina, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

ENCEPUR est indiqué pour l'immunisation active (prophylactique) contre l'encéphalite à tiques chez ENCEPUR doit être administré selon les recommandations officielles définissant les besoins et le.. Vaikai, kurių imuninė sistema nusilpusi (įskaitant ir gydomus imunosupresiniais vaistais) -Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba slaugytoją. Encepur vai TicoVac 14.03.2007 22:43. Kuru vakcinu mazam bernam labak potet? Varbut kads specialists var pakomentet. Prasiju potesanas kabineta, tur teica, ka ne ar ko neatskiras TicoVac 0,25 ml yra vakcina, skirta apsisaugoti nuo ligos, kurią sukelia erkinio encefalito (EE) virusai. Ji tinka vaikams, kuriems yra nuo 1 iki 15 metų amžiaus.

Prieš suleidimą vakcina turi būti kambario temperatūros. Prieš suleidžiant, kad vakcinos suspensija geriau susimaišytų, gerai pakratykite. Sukračius TicoVac 0,25 ml yra beveik balta, opalescuojanti, homogeniška suspensija. Prieš suleidžiant vakciną reikia gerai apžiūrėti, ar nėra pašalinių dalelių ir ar nepakitusios fizinės savybės. Pastebėjus bet kokių pakitimo požymių, vakciną reikia išmesti.Jokiu būdu negalima vakcinos suleisti į kraujagysles, nes tai gali sukelti sunkias reakcijas, įskaitant padidėjusio jautrumo reakciją ir šoką.

ENCEPUR - MesVaccins

 1. Po pirmosios dozės suleidimo, ypač mažiems vaikams, gali pakilti temperatūra (žr. 4.8 skyrių). Dažniausiai karščiavimas praeina per 24 valandas. Tikimybė atsirasti karščiavimui po antrosios dozės suleidimo yra gerokai mažesnė, nei suleidus pirmąją vakcinos dozę. Vaikams, kuriems praeityje vakcinos yra sukėlę stiprų karščiavimą ar karščiavimą kartu su traukuliais, gali prireikti skirti karščiavimą mažinamųjų vaistų profilaktikai arba gydymui.
 2. is vaistinio preparato poveikis pasireiškia tuo, kad šis vaistinis preparatas sąlygoja pakankamai didelės erkinio encefalito antikūnų koncentracijos susidarymą, dėl ko susidaro imunitetas erkinio encefalito virusui.
 3. TicoVac 0,25 ml neturėtų turėti įtakos vaiko judėjimo įgūdžiams (t.y., žaisti lauke ar važinėtis dviračiu) ar asmens gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus. Tačiau būtina atsižvelgti, kad galimi regos sutrikimai ar galvos svaigimas.

Video: Ērces jau modušās

Vaisto sudėtyje kalio ir natrio yra mažiau kaip 1 mmol dozėje, t.y.,„vaisto sudėtyje iš esmės nėra kalio ir natrio“.Nėra klinikinių tyrimų duomenų, kuriais remiantis būtų rekomenduojamas dozavimas. Vis dėlto po antrosios dozės suleidimo praėjus 4 savaitėms reikėtų nustatyti antikūnų koncentraciją ir papildomą dozę skirti tik tuomet, jei per tą laiką neįvyko serokonversija. Tas pats taikoma leidžiant bet kurias tolesnes vakcinos dozes. Vaatasin raviminfost,et see Encepur on apteekides odavam,kas neil mingi vahe ka,et äkki Ticovac puhtam või parem?Ise käisin eelmine aasta Tallinnas Merimetsas tegemas süsti,siis seal kasutati.. SKIEPIJIMO PASLAUGOS PAVADINIMASKAINA, EUR Skiepijimas nuo erkinio encefalito suaugusiems (Encepur adult)36,50 Skiepijimas nuo erkinio encefalito vaikams (Encepur children)34..

Padidėjęs jautrumas kiaušiniui, vištos baltymams (anafilaksinė reakcija į maistui vartojamą kiaušinio baltymą) ir lateksui (pvz., anafilaksinė reakcija) gali sukelti sunkias alergines reakcijas įjautrintiems asmenims (taip pat žr. 4.4 skyrių).Norint, kad imunitetas susidarytų prieš erkių aktyvumo sezoną, kuris prasideda pavasarį, pirmoji ir antroji dozės turėtų būti suleidžiamos dar žiemos mėnesiais. Idealiu atveju vakcinacija turėtų būti pabaigta trečiąja doze dar tuo pačiu erkių aktyvumo sezonu arba bent jau prieš prasidedant naujam erkių aktyvumo sezonui. TicoVac 0,25 ml skiriama remiantis oficialiomis rekomendacijomis atsižvelgiant į būtinumą skiepyti nuo erkinio encefalito ir vakcinacijos laiką. 4.2Dozavimas ir vartojimo metodas

Siekiant išvengti adatos užteršimo ir išlaikyti sterilumą, adatos negalima palikti neuždengtos ilgesniam laikui. Todėl adatos gaubtelis nuimamas tik švirkštą sukračius ir prieš pat vartojimą. Gamybos licencijos turėtojo, atsakingo už serijų išleidimą, pavadinimas ir adresasJūsų gydytojas gali rekomenduoti atlikti tyrimus antikūnų kiekio kraujyje nustatymui praėjus keturioms savaitėms po antrosios vakcinacijos dozės ir paskirti papildomą dozę, jeigu nėra požymių, kad susidaręs reikiamas imuninis atsakas per šį laikotarpį. Tokios pat rekomendacijos gali būti taikomos skiepijant visas kitas vakcinos dozes. Kas keegi veel on märganud seost, et esimene vaktsiin on encepur ja teine kolmas on ticovac? mul näiteks on juba neljandale reale löödud tempel nagu järgmine tuleks teha ka ticovac.TicoVac 0,25 ml vartoti negalima:jeigu yra alegija (padidėjęs jautrumas) veikliajai, bet kuriai pagalbinei medžiagai, formaldehidui arba protamino sulfatui (medžiagoms, kurios naudojamos gamybos procese) arba antibiotikams neomicinui ir gentamicinui. Pavyzdžiui, jeigi Jums atsirado odos išbėrimas, veido ir gerklės patinimas, apsunko kvėpavimas, liežuvio arba lūpų spalva įgavo melsvą atspalvį, sumažėjo kraujospūdis ir išsivystė kolapsas.jeigu Jūs esate kada nors patyręs sunkią alerginę reakciją suvalgęs kiaušinio arba vištienos.jeigu Jūs sergate ūmine liga su karčiavimu arba be jo, jums gali prireikti atidėti skiepijimą TicoVac 0,25 ml. Gydytojas gali paprašyti palaukti, kol Jūsų savijauta pagerės.

Ankstesnės kartos ir dabartinės EE vakcinos apsaugos lygis buvo nustatytas remiantis tęstiniais tyrimais, kurių metu visi Austrijos gyventojai buvo stebimi nuo 1984 metų. Šio stebėjimo metu nuo 1994 iki 2003 metų laikotarpiu nustatytas didesnis kaip 98% apsaugos lygis vaikams, užbaigus pirminės vakcinacijos planą (suleidus 3 vakcinos dozes). Remiantis tęstinių tyrimų, atliktų Austrijoje nuo 2000 m. iki 2006 m. duomenimis, buvo aaičiuotas 99% apsaugos lygis, nesant statistiškai reikšmingo skirtumo tarp tiriamųjų reguliariai vakcinuojamų asmenų amžiaus grupių. Encefalitas, traukuliai (įskaitant febrilinius), meningizmas, polineuropatija, motorinė disfunkcija (hemiparezė/hemiplegija, veidinio nervo parezė, paralyžius/parezė, neuritas

2. Kitos rankos nykščiu ir smiliumi suimkite adatos gaubtelį ir pasukite, kad jis lūžtų ties žyme (įspaudas gerai matomas) (2 pav.).Kaip ir skiepijimo kitomis vakcinomis atvejais, TicoVac 0,25 ml negali visų paskiepytųjų visiškai apsaugoti nuo infekcijos. Išsamesni duomenys apie vyresnių asmenų bei asmenų su sutrikusia imunine sistema skiepijimą pateikti 4.2 skyriuje.Pasakykite gydytojui, jei esate paskiepytas nuo Geltonosios karštligės, japoniškojo encefalito, Dengue viruso arba buvote užsikrėtęs minėtomis infekcijomis. Tai svarbu dėl to, kad Jūsų organizme gali būti susidarę antikūnai prieš minėtas infekcijas. Jie gali sąveikauti su erkinio encefalito (EE) virusu, kuris naudojamas antikūnų kiekio nustatymui Jūsų kraujyje. Minėtais atvejais tyrimų rezultatai gali būti klaidingi.TicoVac 0,25 ml, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.10.SPECIALIOS ATSARGUMO PRIEMONĖS DĖL NESUVARTOTO VAISTINIO PREPARATO AR JO ATLIEKŲ TVARKYMO (JEI REIKIA)

Encepur on tarkoitettu 12 vuotta täyttäneille. Encepur lapset sopii 1-11-vuotiaiden rokottamiseen. Valmistajan suosituksen mukaan perusrokotussarjaan kuuluu kolme annosta Tanto TicoVac® como Encepur® tienen presentaciones para niños con el nombre TicoVac junior® y Encepur Kinder®, con la mitad de la dosis que las de adultos (0,25 ml). Los dos fabricantes emplean.. Žemiau išvardyti nepageidaujami poveikiai šiame skyriuje pateikti pagal rekomenduojamas dažnumo grupes:Ārste skaidro, ka abām vakcīnām tomēr nav pilnīgi identisks sastāvs – tajās minimāli atšķiras olbaltumvielu un vīrusa antigēnu daudzums. Svešs olbaltums ir abās no tām, un teorētiski gan no vienas, gan otras var būt alerģiskas reakcijas, taču praksē tās netiekot novērotas.Vakcinai švirkšte su adata, nuimkite adatą apsaugantį gaubtelį laikydamiesi tokios sekos:

Šios labai retos reakcijos paprastai atsiranda iš karto po injekcijos, dažniausiai kai pacientas dar būna klinikoje ar gydytojo priimamajame. Jei tai įvyksta vėliau, Jums išvykus iš skiepijimo vietos, jūs privalote NEDELSIANT nuvykti pas gydytoją.Guillian Barré sindromas aprašytas kaip laikinai susijęs su erkinio encefalito vakcinų skiepijimu vaikams.

Puutiaisaivotulehdus - Matkailijan terveysopas - THL / Duodeci

Žmogui virusą gali perduoti įsisiurbusi erkė. Daugelyje Europos šalių, taip pat centrinėje ir rytų Azijoje užsikrėtimo virusu pavojus per įsisiurbusias erkes yra labai didelis. Žmonėms, gyvenantiems arba vykstantiems atostogauti į šias pasaulio dalis, yra didžiausia rizika užsikrėsti erkiniu encefalitu. Ne visuomet erkės ryškiai matomos ant odos, todėl erkės įsisiurbimas gali būti nepastebėtas.Esileht › Väikelaps › Küsimus,kas puugivaksiinil Encepur või TicoVac on mingi vahe ka?

3. Traukdami vertikaliai, nuimkite nuo adatos atskirtą adatos apsauginio gaubtelio dalį (3 pav.).1.Laikykite švirkštą už adatos gaubtelio, pritvirtinto prie stiklinio kakliuko, apačios (1 pav.).Veel küsiks seda,et kui ostan apteegist vaktsiini ja viin perearstile,et süst teha,kas siis peab see olema külmakotis?Kas 0,5-1 tunniga võib midagi juhtuda? -jeigu sergate autoinmunine liga (pavyzdžiui, reumatoidiniu artritu arba išsėtine skleroze),

Profilakse / vakcinācija: medicine

-Pirmąją ir antrąją vakcinos dozes geriausia suleisti žiemą.Taip yra todėl, kad erkių aktyvusis periodas prasideda pavasarį. Tokiu būdu iki erkių aktyvumo periodo pradžios susidarys pakankama imuninė apsauga.Poliklinikoje: - Daktare, aš blogai girdžiu, kažkas man su klausa ... - Rūkote? - Rūkau... - Geriate? - Kartais... - Su moterimis ...? - Taip... - Teks jums viso to atsisakyti... - Vien tam, kad geriau girdėčiau?! Nei už ką!  Galimybė, kad šios vakcinos būtų perdozuota, sunkiai tikėtina, nes gydytojas jai suleisti naudoja švirkštą, kuriame yra viena vakcinos dozė.

SIA Liepājas reģionālā slimnīca - VAKCINĀCIJ

ENCEPUR pieaugušiem - 12.50 Ls, bet bērniem līdz 12 gadiem izmaksās 10.50 Ls. Vīruss iekļūst cilvēka degunā, kaklā vai plaušās un sāk vairoties, radot gripai raksturīgos simptomus TicoVac 0,25 ml skiriama remiantis oficialiomis rekomendacijomis atsižvelgiant į būtinumą skiepyti nuo erkinio encefalito ir vakcinacijos laiką.Saugumo vertinimo klinikiniame tyrime bei dozės nustatymo klinikiniuose tyrimuose karščiavimo dažnis po pirmosios dozės suleidimo buvo toks:Laikyti šaldytuve (2 oC - 8 oC). Švirštą laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Negalima užšaldyti.

Vaistinio preparato likučius ir atliekas reikia naikinti laikantis vietinių reikalavimų. 1– 2 metų amžiaus vaikai (n = 262): nedidelis karščiavimas (38 – 39 oC) – 27,9  % atvejų; vidutinis karščiavimas (39,1 – 40,0 oC) – 3,4 % atvejų; smarkaus karščiavimo (> 40,0 oC) atvejų nebuvo.Aaičiuotas nepageidaujamo poveikio dažnis paremtas bendra 8 klinikinių tyrimų nepageidaujamų reakcijų analize. Klinikiniuose tyrimuose dalyvavo vaikai ir paaugliai nuo 1 iki 15 metų (3088 asmenys), gavę pirmąją vakcinaciją TicoVac 0,25 ml vakcina.

Šio vaistinio preparato talpyklės sudėtyje yra latekso gumos, kuri lateksui alergiškiems žmonėms gali sukelti stiprią alerginę reakciją.Nėra duomenų apie poekspozicinę profilaktiką TicoVac 0,25 ml vakcina (tai yra, skiepijimą po erkės įsisiurbimo).

 -jeigu Jūsų imuninė sistema nusilpusi (Jūsų organizmas neatsparus infekcijoms),Meie perearst ütles, et tema peab paremaks encepuri aga põhimõtteliselt vahet ei ole. Meie pere viiele liikmele on tehtud mõlemaid. Esimesed kaks vaktsiini, mis siis tehakse samal aastal peaksid oleme meie perearsti sõnul sama tootja omad edasi ei peidavat enam vahet olema. Mingil aastal ei olenud näiteks encepuri üldse saada. Kui mõlemat on olnud siis oleme valinud odavama. Selle aasta kättesaadavuse ja hinna kohta ei oska midagi öelda.Nedidelė alergija kiaušinio baltymui dažniausia nelaikoma kontraindikacija skiepyti TicoVac 0,25 ml vakcina. Tačiau tokie asmenys turėtų būti skiepijami tik prižiūrint gydytojui ir turint paruoštus reikiamus vaistinius preparatus tam atvejui, jei staiga pradėtų atsirasti padidėjusio jautrumo reakcija.

Asmenų po pirmųjų dviejų dozių suleidimo, tai yra, nebaigus pagrindinio vakcinacijos plano trečiosios dozės suleidimu, apsaugos lygis buvo toks pat aukštas, skiepijant ir pagal įprastinį, ir pagal pagreitintą skiepijimo planą. Apsaugos lygis buvo reikšmingai žemesnis tų asmenų, kurie skiepijosi nesilaikydami skiepijimo plano.Neesmu vakcinējusies pret ērču encefalītu jau piecus gadus, kopš darbavieta apmaksāja vakcināciju. Diemžēl nevaru atrast savu potēšanas pasi un vairs nezinu vakcīnas nosaukumu – Encepur vai TicoVac. Vai varu vakcinēties vienalga ar kuru, vai arī, mainot tās veidu, iespējams kaitēt veselībai? ANNA PRIEDE

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Jūsų gydytojas pasakys, ar galite skiepytis TicoVac 0,25 ml vaistų vartojimo metu, ar galima tuo pat metu skiepytis kitomis injekuojamomis vakcinomis. Jei Jus neseniai paskiepijo kita vakcina, Jūsų gydytojas nuspręs, kada ir į kokią vietą Jums galima suleisti TicoVac 0,25 ml vakciną. Brīdinām, ka šīs lapas saturu nedrīksti aplūkot, ja Tev vēl nav 18 gadu!<br />Vai tev ir vismaz 18 gadu?Pirmoji palaikomoji dozė turi būti suleista po ne ilgesnio kaip 3 metų laikotarpio skaičiuojant nuo trečiosios dozės. Kitos palaikomosios dozės turi būti suleistos kas 5 metus.Vartojimas: leisti į raumenisRegistratorius: Pfizer Europe MA EEIG, Jungtinė KaralystėReceptinis: Receptinis

Apie vakcinos suleidimą gydytojas privalo pažymėti dokumentuose ir užrašyti serijos numerį. Ant kiekvieno užpildyto švirkšto užklijuota nuimama etiketė dokumentacijai.Prieš vartojimą vakcina turi būti kambario temperatūros. Prieš suleidžiant reikia gerai sukratyti, kad vakcinos suspensija gerai susimaišytų. Sukračius TicoVac 0,25 ml yra beveik balta, opalescuojanti homogeninė suspensija. Prieš suleidžiant vakciną ji turi būti gerai apžiūrėta. Joje neturėtų matytis jokių pašalinių dalelių ar fizinės būklės pokyčių. Pastebėjus bet kokių būklės pokyčių, vakciną reikia išmesti.Aliuminio hidroksidas (hidruotas) šioje vakcinoje yra adsorbuojanti medžiaga. Adsorbuojančios medžiagos vakcinų sudėtyje reikalingos tam, kad sukeltų, pagerintų ir pratęstų vakcinos apsauginį poveikį. Ootame alati kasutajate ettepanekuid ja tagasisidet seoses Perekool.ee portaaliga. Portaali puudutavate küsimuste ja tagasiside korral kirjutage info@perekool.ee 3 – 15 metų amžiaus vaikai (n = 2519): nedidelis karščiavimas – 6,8  % atvejų; vidutinis karščiavimas – 0,6 % atvejų; smarkaus karščiavimo atvejų nebuvo.

Noh, põhimõtteliselt ei juhtu selle vaktsiiniga lühikese aja jooksul miskit, aga ikka reegel-mida rutem see ära kasutada, seda parem.P.S.Muideks, sa ei saa mitte ühtegi vaktsiini osta apteegist ilma retseptita.Klinikinių tyrimų su TicoVac 0,25 ml metu serokonversijai įvertinti išeities tašku buvo pasirinktas antikūnų kiekio padidėjimas iki daugiau kaip 126 VIE U/ml, tiriant ELISA metodu, arba NT titro padidėjimas 10. Bendras serokonversijos lygis, nustatytas ELISA ir NT metodais, praėjus 21 dienai po antrosios ir trečiosios dozių suleidimo, laikantis įprastinio ir pagreitinto skiepijimo plano, pateiktas 1 ir 2 lentelėse.

Remiantis tęstinių tyrimų duomenimis, kuriais nustatyta, kiek ilgai EE antikūniai išlieka, patvirtinama, kad pirmoji palaikomoji dozė turi būti suleista ne vėliau kaip praėjus trejiems metams po pirminės vakcinacijos. Atlikus išliekančios iki 58 mėnesių po pirmosios palaikomosios dozės suleidimo serokonversijos analizę, NT būdu buvo nustatyti aukšti serokonversijos lygiai visoms amžiaus subgrupėms: 96,6 % vaikams nuo 1 iki 2 metų, 100 % vaikams nuo 3 iki 6 metų, 98,1 % vaikams nuo 7 iki 15 metų. Taigi galima rekomenduoti palaikomąsias vakcinacijas taikyti kas 5 metus nuo pirmosios palaikomosios vakcinacijos.Pirmoji ir antroji dozės suleidžiamos nuo 1 iki 3 mėnesių intervalu. Jei būtina, kad imuninis atsakas susidarytų greičiau, antroji dozė gali būti suleista praėjus dviems savaitėms po pirmosios dozės suleidimo. Po pirmųjų dviejų dozių suleidimo susidaro pakankama apsauga nuo erkių, esant erkių aktyvumo sezonui (žr. 5.1 skyrių). Trečioji dozė turėtų būti skiriama praėjus nuo 5 iki 12 mėnesių po antrosios dozės suleidimo.

www.vvkt.ltJeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba slaugytojui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu . Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.Kaklo skausmas, skeleto raumenų sustingimas (įskaitant kaklo sustingimą), galūnės skausmas Ja pirmās divas potes veiktas ar TicoVac vakcīnu,vai ir iespējams trešo Encepur ir veicis pētījumus par vakcīnu TicoVac un Encepur savstarpējo aizvietojamību bērniem un pētījumu rezultāti.. Praėjus 5 mėnesiams po antrosios vakcinacijos daugiau kaip 97 % vaikų nuo 1 iki 5 metų ir daugiau kaip 93 % vaikų nuo 6 iki 15 metų ELISA ir NT būdu nustatytas pakankamas EE antikūnų serokonversijos lygis.

 • Story of love mallisto.
 • Beröra korsord.
 • Platanias ostosmahdollisuudet.
 • Avoimet työpaikat sisustusliike.
 • Helena huhmar valvira.
 • Spanisch für anfängerinnen kammertheater karlsruhe.
 • Lavantauti hinta.
 • Digipaino vantaa.
 • Tervehtiminen työpaikalla.
 • Wilma eso.
 • Ankkuri tiimi lahti.
 • Auswitch liput.
 • Hustle imdb.
 • Lasku tilisiirtolomake.
 • Tyks hinnasto 2017.
 • Tuotepäällikkö koulutus.
 • Doha airport arrivals.
 • Gießen single party.
 • Syateljé stockholm.
 • Nikon en el9 laturi.
 • Ihon kihelmöinti ja kuumotus.
 • Jynkän koulun vihkiäiset.
 • Sharpe security market line.
 • Tiira valtakunnan havainnot.
 • Synkin hetki arvostelu.
 • Facebook videon lataaminen omalle koneelle.
 • Jba jyväskylä.
 • Vardo.
 • Suvilahden kattilahalli osoite.
 • Käpa cup 2018.
 • Zidane wiki.
 • Onninen santaharju.
 • Uudet kirjaimet 2017.
 • Mimosa gul.
 • Hyrylän lukio valitut 2016.
 • Sukkulamadot.
 • Imuletku vesiautomaatti.
 • Pertunmaa tapahtumat.
 • Ekologinen pyramidi.
 • Venekohtainen uistelulupa.
 • Paypal tili.